Sobota, 18. máj 2024

Argentína sa napokon bude podieľať na organizácii Copa America

TASR TASR 07.06.2021

Napriek obavám o bezpečnosť sa bude Argentína podieľať na organizácii futbalových majstrovstiev Južnej Ameriky Copa America. Šampionát sa mal konať iba v Brazílii.
      
Pôvodne mala Argentína hostiť turnaj s Kolumbiou, v tej však zúria nepokoje, Argentína sa zase obávala koronavírusu. Napokon však tamojší predstavitelia prehodnotili rozhodnutie. “Môžeme potvrdiť, že budeme participovať na Copa America,” citovala agentúra AFP stanovisko Argentínskej futbalovej asociácie.      

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Tagy:

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera