Štvrtok, 25. júl 2024

Argentína vstúpila do Copa America remízou s Čile

TASR TASR 15.06.2021

Futbalisti Argentíny remizovali v úvodnom vystúpení v A-skupine na Copa America s Chile 1:1. Skóre otvoril v 33. minúte Lionel Messi, ale v druhom polčase vyrovnal Eduardo Vargas, ktorý dorazil loptu po nepremenenej penalte Artura Vidala.
      
V druhom zápase “áčka” Paraguaj zdolal Bolíviu 3:1, hoci po polčase prehrával 0:1. V závere prvej časti však Jaume Cuellar videl druhú žltú kartu a Paraguajčania dvoma gólmi Angela Romera a zásahom Kakua predviedli obrat.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera