Sobota, 29. jún 2024

Atlético Madrid v boji o titul opäť zaváhalo

TASR TASR 11.04.2021

Futbalisti Atlética Madrid stratili ďalšie dôležité body v boji o majstrovský titul v španielskej LaLige. V nedeľu v 30. kole iba remizovali na pôde Betisu Sevilla 1:1. Na rýchly gól Carrasca z 5. minúty odpovedali domáci o štvrťhodinu neskôr zásluhou Tella.

Na čele tabuľky už majú len jednobodový náskok pred mestským rivalom a obhajcom Realom. Tretia FC Barcelona stráca na lídra dva body. Betisu patrí šiesta pozícia. (TASR, red.)

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera