Štvrtok, 25. júl 2024

Austrálski bejzbalisti sa pre koronavírusové obmedzenia nepredstavia na OH

TASR TASR 09.06.2021

Austrálski bejzbalisti sa nepredstavia na blížiacich sa OH. Ich federácia sa rozhodla zrušiť účasť národného tímu na záverečnom kvalifikačnom turnaji, na ktorom sa bude bojovať o miestenky do Tokia.
      
Dôvodom sú prísne obmedzenia v súvislosti s pandémiou koronavírusu po tom, ako podujatie pred pár týždňami presunuli z Taiwanu do Mexika, kde sa bude konať 22.-26. júna. Olympijský turnaj v bejzbale štartuje 29. júla. Okrem Austrálie sa na ňom z vlastného rozhodnutia nezúčastnia aj ďalšie dva tímy – Čína a Taiwan.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Tagy:

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera