Sobota, 29. jún 2024

Barcelona rokuje s Messim o novej zmluve

TASR TASR 01.06.2021

Vedenie španielskeho futbalového klubu FC Barcelona intenzívne rokuje s Lionelom Messim o novej zmluve. Argentínsky kanonier má s Kataláncami platný kontrakt do 30. júna.
      
“Rokujeme s jeho zástupcami. Všetko je v poriadku a dúfam, že budeme napredovať. Chceme sa s Leom dohodnúť na novej zmluve. Rokovania bežia, ale ešte nie sú dokončené,” citovala agentúra AFP slová prezidenta Barcelony Joana Laportu.
      
Podľa jeho slov podpísanie novej zmluvy s argentínskym útočníkom nie je závislé na finančnom audite, ktorý aktuálne v klube prebieha. “Pre túto dohodu sme si už vytvorili rezervu a pripravili stratégiu. Vieme, že Leo chce zostať, ale má aj ďalšie ponuky,” dodal Laporta.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera