Sobota, 25. máj 2024

Basketbalový klub Milwaukee Bucks ponúkne divákom pred zápasom s Brooklynom očkovanie

TASR TASR 28.04.2021

Basketbalový klub NBA Milwaukee Bucks ponúkne svojim fanúšikom možnosť zaočkovať sa proti koronavírusu. Prvú dávku vakcíny môžu dostať pred nedeľňajším šlágrom proti Brooklynu Nets.
      
Akcia sa koná v koordinácii so zdravotníckymi úradmi mesta Milwaukee. Fanúšikovia sa následne môžu zaregistrovať na druhú dávku vakcíny. 

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Tagy:

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera