Sobota, 25. máj 2024

Bedminton-ME: Dratva vypadol v 1. kole s Fínom Heinom v trojsetovej bitke

TASR TASR 27.04.2021

Slovenský bedmintonista Milan Dratva prehral v utorok na majstrovstvách Európy jednotlivcov v Kyjeve v 1. kole dvojhry. Slovenský majster nestačil na Fína Eetua Heina v trojsetovej bitke 1:2 (14, -9, -9).
      
Dvadsaťpäťročný Dratva, ktorému vo svetovom rebríčku patrí 145. miesto vyhral prvý set na 14, no ďalšie dva prehral na 9. S aktuálne 90. hráčom sveta má teraz vzájomnú bilanciu 0:2, keď mu podľahol aj na turnaji Orleans Masters v roku 2018 (17:21, 12:21).

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Tagy:

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera