Štvrtok, 18. júl 2024

Bedmintonistka Repiská si zaistila účasť na LOH v Tokiu

TASR TASR 28.05.2021

Slovenská reprezentantka v bedmintone Martina Repiská sa kvalifikovala na OH 2020 do Tokia. Stane sa tak treťou Slovenkou štartujúcou pod piatimi olympijskými kruhmi po Eve Sládekovej a Monike Fašungovej.
      
Fašungová reprezentovala na OH v roku 2012 v Londýne, Sládeková ešte v roku 2008 v Pekingu. V roku 2016 Slovensko v olympijskom bedmintonovom turnaji zastúpenie nemalo. Dvadsaťpäťročná Repiská sa aktuálne vo svetovom rebríčku nachádza na 69. mieste. V redukovanom poradí hráčok jej to zaisťuje účasť v Japonsku. Svetová bedmintonová federácia (BWF) v piatok navyše oznámila, že už sa nebudú konať žiadne kvalifikačné turnaje a ranking sa “zmrazuje”.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera