Piatok, 24. máj 2024

Bežkyňa Houlihanová dostala za doping dištanc na štyri roky

TASR TASR 15.06.2021

Americká strednotratiarka Shelby Houlihanová dostala dištanc na štyri roky za pozitívny test na anabolický steroid nandrolón. Trest ju pripraví nielen o olympijské hry v Tokiu, ale aj o OH 2024 v Paríži.      
      
Držiteľka národného rekordu na 1500 a 5000 m však odmieta úmyselný doping a pozitívny test vysvetľuje kontaminovaným mäsom v burrite. “Chcem, aby bolo jasné, že som nikdy nebrala zakázané látky na zvýšenie výkonnosti. O nandrolóne som ani nikdy predtým nepočula. Budem pokračovať v boji za očistenie svojho mena,” citovala Houlihanovú agentúra AFP.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Tagy:

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera