Štvrtok, 25. júl 2024

Bilbao ako dejisko ME 2020 by mohla nahradiť Sevilla

TASR TASR 16.04.2021

Španielska futbalová federácia (RFEF) ponúkla Sevillu ako alternatívne dejisko letných majstrovstiev Európy v prípade, že Európska futbalová únia (UEFA) odoberie organizátorské práva Bilbau. Práve v metropole Baskicka by mali 23. júna odohrať slovenskí reprezentanti tretí zápas E-skupiny proti domácej reprezentácii.

UEFA požaduje od všetkých dvanástich usporiadateľských miest šampionátu garanciu, že sa počas zápasov dostanú na tribúny diváci. Španielska federácia však informovala, že za súčasnej pandemickej situácie v Baskicku to nebude na štadióne San Mames v Bilbau možné. Predstavitelia RFEF preto prišli s náhradným plánom v podobe sevillského La Cartuja. O tom, či na jeho tribúny budú môcť prísť počas šampionátu diváci, rozhodnú zdravotnícke úrady v Andalúzii. Futbaloví fanúšikovia momentálne nemôžu ísť na štadióny nikde v Španielsku. Informovala agentúra AP. (TASR, red.)

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Tagy:

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera