Streda, 22. máj 2024

Brankár Nita predĺžil zmluvu so Spartou Praha

TASR TASR 07.04.2021

Rumunský brankár Florin Nita predĺžil zmluvu so Spartou Praha do roku 2023. Český klub o tom informoval na svojom webe. Nita debutoval za Spartu vo februári 2018 proti Libercu.

Za “rudých” odchytal 67 ligových zápasov, 29-krát si udržal čisté konto. V domácom pohári pridal tri štarty a vychytal dve nuly. V európskych pohároch nastúpil sedemkrát. (TASR, red.)

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera