Piatok, 24. máj 2024

Budúcoročná Vuelta odštartuje tromi etapami v Holandsku

TASR TASR 26.05.2021

Budúci ročník cyklistických pretekov Vuelta a Espaňa odštartuje na území Holandska, kde sú na programe úvodné tri etapy. Prológ 77. edície, časovka tímov, sa uskutoční 12. augusta v Utrechte. Druhá rovinatá etapa povedie z Hertogenboschu do Utrechtu, tretia podobného charakteru čaká na cyklistov v Brede.
      
Už vlani sa Vuelta mala začať v “krajine tulipánov”, pre pandémiu koronavírusu a cestovné obmedzenia však tento plán stroskotal. Uskutočnila sa až na prelome októbra a novembra v Baskicku, celkovým víťazom sa stal Slovinec Primož Roglič. Aj v tomto roku sa preteky uskutočnia 14. augusta – 5. septembra výlučne na španielskom území.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Tagy:

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera