Utorok, 27. február 2024

Buffalo bude vyberať v drafte prvé, nováčik zo Seattlu druhý

TASR TASR 03.06.2021

Hokejový klub NHL Buffalo Sabres bude mať v júlovom drafte právo prvého výberu. Rozhodla o tom draftová lotéria, ktorá sa v sídle profiligy uskutočnila v stredu večer. Z druhého miesta bude vyberať nováčik NHL Seattle Kraken, z tretieho Anaheim Ducks.
      
Buffalo malo pred lotériou, ktorá prešla miernymi zmenami, najväčšie šance (16,6 percenta) na prvý výber a napokon to Sabres aj vyšlo. Najslabší tím po základnej časti tejto sezóny bude vyberať prvý štvrtýkrát v histórii, naposledy “šable” v roku 2018 siahli po švédskom obrancovi Rasmusovi Dahlinovi.

Poradie výberu v 1. kole draftu NHL 2021: 1. Buffalo Sabres, 2. Seattle Kraken, 3. Anaheim Ducks, 4. New Jersey Devils, 5. Columbus Blue Jackets, 6. Detroit Red Wings, 7. San Jose Sharks, 8. Los Angeles Kings, 9. Vancouver Canucks, 10. Ottawa Senators, 11. Chicago Blackhawks, 12. Calgary Flames, 13. Philadelphia Flyers, 14. Dallas Stars, 15. New York Rangers. Poradie na miestach 16-31 sa určia po výsledkoch v play off. Arizona Coyotes pre trest v 1. kole nemá žiadny výber

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Tagy:

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera