Sobota, 29. jún 2024

Bundesliga potvrdila odloženie troch zápasov Herthy

TASR TASR 16.04.2021

Vedenie nemeckej Bundesligy v piatok oficiálne odložilo najbližšie tri zápasy Herthy Berlín. V mužstve z hlavného mesta sa totiž viacero pozitívnych testov na koronavírus a tím musel ísť do karantény. V nej by mali byť hráči i realizačný tím až do 29. apríla,

Berlínčania neodohrajú v riadnom termíne sobotňajší zápas proti Mainzu, stredajšie stretnutie s Freiburgom a súboj so Schalke, ktorý sa mal konať 24. apríla. Vedenie súťaže uvažuje aj o tom, že zavedie povinnú preventívnu karanténu všetkých tímov, aby sa zvýšili šance na odohratie záverečných zápasov sezóny. Podľa agentúry dpa by takéto pravidlo mohlo platiť na posledné dva hracie dni 15. a 22. mája. Informovala agentúra dpa. (TASR, red.)

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera