Streda, 28. február 2024

Bývalý futbalista Figo označil vznik Superligy za chamtivý a bezcitný krok majiteľov

TASR TASR 19.04.2021

Plán vzniku novej futbalovej Superligy podrobil tvrdej kritike aj bývalý svetový hráč roka podľa FIFA Luis Figo z Portugalska.
      
Táto takzvaná Superliga je všetko možné, len nie super. Tento chamtivý a bezcitný krok by bol katastrofou pre širokú futbalovú základňu či ženský futbal,” napísal na sociálnej sieti 48-ročný bývalý víťaz prestížnej ankety Zlatá lopta magazínu France Football.

Podľa Figa v projekte ide len o záujmy majiteľov klubov, “ktorí už dávno nehľadia na fanúšikov. Je to tragické“. Figo počas úspešnej kariéry pôsobil v oboch španielskych gigantoch FC Barcelona a Real Madrid i Inter Miláno. Všetky tri kluby patria k zakladajúcim členom novej súťaže.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera