Piatok, 24. máj 2024

Cantonu uviedli do Siene slávy Premier League

TASR TASR 18.05.2021

Po Alanovi Shearerovi a Thierrym Henrym uviedli do Siene slávy anglickej futbalovej Premier League ďalšieho hráča. Stal sa ním čoskoro 55-ročný bývalý francúzsky útočník Eric Cantona.
      
Cantona začínal na Britských ostrovoch v Leedsi United, no väčšiu stopu zanechal v Manchestri United. V klube z Old Trafford odohral 156 ligových zápasov, v ktorých nastrieľal 70 gólov. S “červenými diablami” získal počas svojho päťročného pôsobenia štyri majstrovské tituly.
      
Som šťastný a zároveň nesmierne hrdý. No jedným dychom musím povedať, že vôbec nie prekvapený. Skôr by mal šokovalo, keby ma nevybrali do Siene slávy. Mal som šťastie, že som bol súčasťou skvelého klubu, v ktorom som mal natrafil na úžasných spoluhráčov, trénera a fanúšikov,” poznamenal Cantona.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera