Nedeľa, 19. máj 2024

Canucks sa vracajú do akcie, základná časť skončí neskôr

TASR TASR 11.04.2021

Hokejisti Vancouveru Canucks sa po karanténe vrátia do súťažného diania v NHL v piatok 16. apríla. Už v nedeľu mohli opäť obnoviť tréningový proces po tom, ako sa väčšina hráčov zotavila z ochorenia COVID-19. Vedenie profiligy zároveň zverejnilo rozpis odložených zápasov Canucks, ktoré odohrajú v nových termínoch. Kvôli tomu sa natiahne základná časť a skončí sa až 16. mája.

Canucks výrazným spôsobom zasiahla koronavírusová infekcia, pozitívne testy malo až 25 členov tímu vrátane 21 hokejistov. Viacerí z nich mali nepríjemné prejavy ochorenia, ktoré ich “pripútalo” k posteli. Hráči trpeli kŕčmi, dehydratáciou a zvracaním. (TASR, red.)

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera