Sobota, 25. máj 2024

Carolina Hurricanes si zabezpečila postup do play off

TASR TASR 27.04.2021

Carolina síce prehrala na ľade Dallasu 3:4 po predĺžení, ale bod z extračasu jej zaistil postup do play off. V ňom sa predstaví tretiu sezónu za sebou. O triumfe Stars rozhodol Jamie Benn, ktorý si pri všetkých predchádzajúcich góloch Dallasu pripísal asistenciu. Slovenský obranca domácich Andrej Sekera odohral sedemnásť a pol minúty.

výsledky:
Calgary – Montreal 1:2 (za hostí TATAR 0+1), Ottawa – Vancouver 2:1, St. Louis – Colorado 4:1, Dallas – Carolina 4:3 pp, Nashville – Florida 4:1, Winnipeg – Edmonton 1:6, Los Angeles – Anaheim 4:1, San Jose – Arizona 6:4

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Tagy:

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera