Piatok, 24. máj 2024

Cehlárik je s 11 bodmi najproduktívnejší aj po štvrťfinále

TASR TASR 04.06.2021

Slovenský hokejový útočník Peter Cehlárik je po štvrťfinálových zápasoch na MS v Rige naďalej najproduktívnejší hráč šampionátu. V ôsmich zápasoch nazbieral 11 bodov za 5 gólov a 6 asistencií. Druhý v priebežnom poradí Kanaďan Connor Brown má rovnako 11 bodov, no na konte menej gólov. Cehlárik si však už svoje štatistiky nevylepší, keďže slovenský tím vypadol.
      
Okrem Cehlárika, ktorý je so šiestimi asistenciami druhý v tomto ukazovateli po štvrťfinálových zápasoch, sa v popredí individuálnych štatistík nachádzajú ešte dvaja slovenskí hráči. Útočník Kristián Pospíšil a obranca Mislav Rosandič boli najmä po vyšších trestoch v zápase so Švajčiarskom na 2. resp. 4. mieste v počte trestných minút.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera