Piatok, 24. máj 2024

Český brankár Vaclík sa stal oficiálne hráčom Olympiakosu Pireus

TASR TASR 13.07.2021

Český futbalový brankár Tomáš Vaclík bude pokračovať v kariére v Olympiakose Pireus. Grécky klub to oficiálne potvrdil v utorok na svojom facebooku. Podľa tamojších médií sa dohodol na dvojročnej zmluve.
      
Tridsaťdvaročnému Vaclíkovi vypršal 30. júna kontrakt s FC Sevilla a stal sa z neho voľný hráč. V minulosti chytal aj za FC Bazilej, predtým v Česku za Vítkovice, Viktoriu Žižkov a Spartu Praha. Dres národného tímu si obliekol v 42 medzištátnych zápasoch a reprezentácii výrazne pomohol na ceste do štvrťfinále na ME 2020.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Tagy:

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera