Piatok, 24. máj 2024

Český obranca Vitásek má zlomené rebrá, na šampionáte dohral

TASR TASR 26.05.2021

réner českej hokejovej reprezentácie Filip Pešán sa bude musieť v ďalšom priebehu MS v Rige zaobísť bez obrancu Ondřeja Vitáska. Pokračovať mu neumožnia zlomené rebrá.
      
Ako informoval portál iDnes.cz, 30-ročný Vitásek v stredu ráno opustil národný tím a odcestoval z dejiska šampionátu. Obranca Liberca si v piatkovom úvodnom dueli A-skupiny proti Rusku (3:4) zlomil dve rebrá, odvtedy sa jeho zdravotný stav nezlepšil. Český tím má na MS k dispozícii osem zadákov a všetci už boli zapísaní na súpisku.
      
Česi budú záverečným súperom slovenských reprezentantov v A-skupine MS, ich vzájomný súboj je na programe v utorok 1. júna o 15.15 SELČ. Pešánov tím figuruje po odohratí troch zápasov až na siedmom mieste tabuľky, na konte má iba dva body za víťazstvo nad Bieloruskom 3:2 po predĺžení.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Tagy:

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera