Nedeľa, 19. máj 2024

Člen realizačného tímu Neapola pozitívny na koronavírus

TASR TASR 07.04.2021

Jeden z členov realizačného tímu v talianskom SSC Neapol mal pozitívny test na koronavírus. V tejto chvíli nehrozí nákaza v mužstve, všetky ostatné testy mali negatívny výsledok.

“Partenopei” sa momentálne nachádzajú v Turíne, kde ich v stredu o 18.45 čaká dohrávaný duel 3. ligového kola s domácim Juventusom. Zápas bol pre oba tímy dôležitý z hľadiska bojov o miestenku v budúcoročnej edícii Ligy majstrov, Juventus figuruje v tabuľke s 56 bodmi na štvrtom mieste o skóre pred SSC. (TASR, red.)

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera