Štvrtok, 25. júl 2024

Copa America: Brazília zvíťazila nad Kolumbiou

TASR TASR 24.06.2021

utbalisti Brazílie potvrdili postup do štvrťfinále juhoamerického šampionátu Copa America v Brazílii. Gólom Casemira z 90.+10 minúty zdolali Kolumbiu 2:1 a sú na čele B-skupiny. V troch zápasoch získali tri víťazstvá a predĺžili víťaznú sériu už na 11 zápasov.
      
V ďalšom zápase skupiny remizoval Ekvádor s Peru 2:2, hoci po polčase viedol 2:0. Peru vyrovnalo v 54. minúte vďaka Andremu Carillovi, potom už strelci mlčali. Tretie Peru má v tabuľke štyri body, rovnako ako druhá Kolumbia.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Tagy:

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera