Streda, 06. december 2023

Copa America: Messi dvoma gólmi pomohol k triumfu Argentíny nad Bolíviou

TASR TASR 29.06.2021

Argentínsky futbalista Lionel Messi sa stal rekordérom v počte štartov za národný tím. Pondelkový duel na Copa America proti Bolívii bol jeho 148. duel, oslávil to dvoma gólmi, ktorými prispel k triumfu 4:1. Navyše, prihral aj na úvodný zásah Alejandra Gomeza. Argentína postúpila do štvrťfinále z prvého miesta v A-skupine a vo vyraďovačke ju čaká Ekvádor.
      
V druhom zápase Uruguay zdolal Paraguay a v “áčku” skončil druhý. Jediný gól strelil Edinson Cavani, ktorý úž v 21. minúte premenil penaltu. Uruguaj sa v štvrťfinále stretne s Kolumbiou.
      
Zvyšné dve dvojice vytvoria domáca Brazília s Čile a Peru zabojuje s Paraguajom.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Tagy:

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera