Streda, 06. december 2023

Copa America: Paraguaj a Uruguaj si zabezpečili postup z A-skupiny

TASR TASR 25.06.2021

Futbalisti Uruguaja a Paraguaja skompletizovali kvarteto postupujúcich z A-skupiny Copa America v Brazílii. Už pred záverečnými zápasmi v skupine je jasné, že do štvrťfinále sa neprebojuje posledná Bolívia.
      
Uruguaj sa dočkal prvého víťazstva na tohtoročnom juhoamerickom šampionáte, keď zdolal v Arene Pantanal v Cuiabe Bolíviu 2:0. Na tretie miesto v tabuľke sa posunul Paraguaj, ktorý zvíťazil na Štadióne Maneho Garrinchu v Brasilii nad Čile 2:0.

       tabuľka A-skupiny:
      1. Argentína     3 2 1 0   3:1   7*
      2. Paraguaj      3 2 0 1   5:2   6*
      3. Čile           4 1 2 1   3:4   5*
      4. Uruguaj       3 1 1 1   3:2   4*

      5. Bolívia       3 0 0 3   1:6   0

      * – postup do štvrťfinále

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Tagy:

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera