Sobota, 29. jún 2024

Coutinho má za sebou druhú operáciu kolena

TASR TASR 06.04.2021

Brazílsky futbalista Philippe Coutinho absolvoval vo svojej vlasti už druhú operáciu ľavého kolena a v tejto sezóne si za FC Barcelona pravdepodobne nezahrá. Španielsky klub o tom informoval na svojom webe.

Dvadsaťosemročný stredopoliar chýba na trávnikoch od 29. decembra, keď sa zranil v ligovom súboji s Eibarom. Za Barcelonu odohral celkovo 90 zápasov, v ktorých strelil 24 gólov. V tejto sezóne sa presadil trikrát. (TASR, red.)

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera