Sobota, 25. máj 2024

Cyklista Alaphilippe bude jazdiť za Deceuninck-Quick Step do roku 2024

TASR TASR 15.04.2021

Úradujúci majster sveta v cyklistike Julian Alaphilippe z Francúzska sa dohodol s tímom Deceuninck-Quick Step na predĺžení kontraktu do roku 2024.

Dvadsaťosemročný Francúz mal doterajšiu zmluvu platnú iba do konca prebiehajúcej sezóny. “Bola to logická vec. Ani na moment neprichádzala do úvahy otázka, že by som mal urobiť niečo iné. My sme vlčia svorka a pretekáme, aby sme vyhrávali. Je to naša mentalita a jedna z našich silných stránok, všetci ťaháme za jeden povraz. To je jeden z dôvodov, prečo sa tu cítim dobre a robím to, čo robím s nesmiernym potešením,” vysvetlil rozhodnutie predĺžiť spoluprácu.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Tagy:

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera