Piatok, 24. máj 2024

DAC môže hrať v 3. predkole proti Soči a Žilina proti Hajduku Split

TASR TASR 19.07.2021

Futbalisti DAC Dunajská Streda sa v prípade postupu cez Partizan Belehrad stretnú v 3. predkole Európskej konferenčnej ligy 2021/2022 s úspešným z dvojzápasu 2. predkola medzi FK Soči z Ruska a azerbajdžanským FK Kešla.

Možných súperov v tejto fáze spoznali aj ďalší dvaja slovenskí zástupcovia. Ak Žilina prejde cez Apollon Limassol, o play off si zahrá proti lepšiemu z dua Hajduk Split (Chor.) – Tobol Kostonaj (Kaz.), Trnava v prípade postupu cez OSK Sepsi bude čeliť postupujúcemu z dvojice Sutjeska (ČH) – Maccabi Tel-Aviv (Izr.).

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera