Nedeľa, 19. máj 2024

Ďalší tím sa pre koronavírus nezúčastní Scheldeprijs

TASR TASR 07.04.2021

Francúzsky cyklistický tím Groupama-FDJ sa tesne pred štartom odhlásil zo stredajších pretekov Scheldeprijs, keďže sa v jeho kádri objavil pozitívny test na koronavírus.

Vedenie stajne neuviedlo, či ide o cyklistu alebo člena realizačného tímu, na sociálnych sieťach dalo len krátke oznámenie, že na podujatí nebude štartovať. Už predtým sa z pretekov odhlásil tím Trek-Segafredo, v ktorom sa objavil koronavírus minulý týždeň a viacero jazdcov skončilo v izolácii. (TASR, red.)

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera