Nedeľa, 19. máj 2024

Ďalším štvrťfinalistom pohára Zlaté Moravce

TASR TASR 07.04.2021

Futbalisti FC ViOn Zlaté Moravce-Vráble postúpili do štvrťfinále Slovenského pohára – Slovnaft Cupu. V stredajšom osemfinálovom súboji v Senci zvíťazil fortunaligista nad MFK Skalica 3:1. Na gól Pintéra z 3. minúty ešte odpovedal Šebesta, v záverečnej štvrťhodine ale strhli výhru na stranu ViOnu Ďubek a Duga.

Do štvrťfinále domácej pohárovej súťaže sa už v utorok prebojovali AS Trenčín, FC Košice, MFK Dukla Banská Bystrica a FC Petržalka, zvyšné tri stretnutia sú na programe v stredu od 16.00. (TASR, red.)

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera