Streda, 22. máj 2024

Dán Honore víťazom 5. etapy Okolo Baskicka

TASR TASR 09.04.2021

Víťazom 5. etapy cyklistických pretekov Okolo Baskicka sa stal Mikkel Honore z tímu Deceuninck-Quick Step. Do cieľa prišiel dánsky jazdec po 160 kilometroch bok po boku s českým tímovým kolegom Josefom Černým. Tretia priečka patrí Francúzovi Julienovi Bernardovi (Trek-Segafredo).

Víťazné duo bolo súčasťou šesťčlennej skupinky v úniku, ktorá sa v poslednom stúpaní zredukovala na trio. Napokon sa na posledných piatich kilometroch zbavili Bernarda. “Išli sme ako v jednodňových pretekoch a táto taktika sa nám vyplatila. Ušli sme v poslednom stúpaní,” cituje slová víťaza agentúra AP. Líder priebežného poradia Brandon McNulty (UAE Team Emirates) prišiel do cieľa bezpečne v pelotóne. (TASR, red.)

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera