Sobota, 25. máj 2024

Dawson z Watfordu definitívne hráčom West Hamu

TASR TASR 06.04.2021

West Ham United sa dohodol s druholigovým Watfordom na trvalom prestupe Craiga Dawsona. Tridsaťročný stopér je v tíme “kladivárov” na hosťovaní, transfer sa oficiálne skompletizuje po sezóne.

Dawson patrí k oporám mužstva trénera Davida Moyesa, v pätnástich ligových zápasoch strelil tri góly. “Príchod od West Hamu bol pre mňa veľký krok a je mi cťou, že môžem hrať za taký tradičný klub,” uviedol Dawson na webe United. Informovala o tom agentúra AFP. (TASR, red.)

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera