Sobota, 29. jún 2024

Derby pražských “S” pre majstrovskú Slaviu

TASR TASR 11.04.2021

V 298. prestížnom derby pražských “S” v 26. kole českej futbalovej ligy zvíťazila majstrovská Slavia nad Spartou 2:0. O úvodný gól zápasu sa v Edene postaral v závere prvého polčasu hrdina zo zápasu štvrťfinále Európskej ligy proti Arsenalu Tomáš Holeš, ktorý presnou strelou k pravej žrdi z hranice šestnástky prekonal sparťanského brankára Florina Nitu. Definitívnu podobu výsledku dal v 81. minúte striedajúci Stanislav Tecl.

V drese “rudých” odohral celý zápas slovenský reprezentačný obranca Dávid Hancko. Jeho krajan a reprezentačný kolega Jakub Hromada zo Slavie sa do hry dostal v 89. minúte. “Zošívaní” zvýšili v tabuľke náskok pred rivalom na 17 bodov a o titul ich už zrejme nik nepripraví. (TASR, red.)

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera