Pondelok, 22. júl 2024

Detva nedokázala zdolať Poprad ani v treťom zápase

TASR TASR 04.04.2021

Hokejisti Popradu zvíťazili v treťom semifinálovom zápase Kaufland play off Tipsport extraligy na ľade Detvy 2:1. Rozhodujúci náskok si vypracovali už v úvodnej tretine, domáci v druhej už len znížili.

Kamzíci v sérii vedú už 3:0 a v pondelok môžu potvrdiť postup do semifinále. Štvrtý zápas v Detve je na programe o 15:00. (TASR, red.)

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera