Sobota, 29. jún 2024

Djokovič nebude obhajovať titul na turnaji v Madride

TASR TASR 28.04.2021

Srbský tenista Novak Djokovič sa odhlásil z turnaja ATP Madrid Open, ktorý štartuje na konci tohto týždňa. Na antukovom podujatí mal obhajovať titul z toku 2019, vlani sa pre pandémiu koronavírusu v španielskej metropole nehralo.
      
Je mi ľúto, že v tomto roku nebudem môcť cestovať do Madridu a stretnúť sa s mojimi fanúšikmi. Už to budú dva roky a to je dosť dlhý čas. Verím, že vás všetkých o rok uvidím,” odkázal prostredníctvom organizátorov podujatia Djokovič, ktorý po februárovom triumfe na Australian Open avizoval redukciu nahusteného programu. Svetová jednotka odohrala v tomto roku iba štyri turnaje.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera