Pondelok, 22. júl 2024

Djokovič postúpil do osemfinále turnaja ATP Monte Carlo Masters

TASR TASR 14.04.2021

Srbský tenista Novak Djokovič sa prebojoval do osemfinále dvojhry na antukovom turnaji ATP Monte Carlo Masters. Najvyššie nasadený hráč si v 2. kole poradil s Talianom Jannikom Sinnerom v dvoch setoch 6:4, 6:2.
 
Do osemfinále postúpil aj Rus Andrej Rubľov, ktorý ako šiesty nasadený zdolal ďalšieho Taliana Salvatoreho Carusa 6:3, 6:2.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera