Sobota, 29. jún 2024

Do Siene slávy NBA uvedú päť bývalých profihráčov

TASR TASR 17.05.2021

Tento rok uvedú do basketbalovej Siene slávy päť bývalých hviezd NBA. Oranžové sako si oblečú Chris Webber, Paul Pierce, Chris Bosh a Ben Wallace a Chorvát Toni Kukoč. Slávnostný ceremoniál sa uskutoční 11. septembra v springfieldskom sídle Siene slávy.
      
Pvýkrát v histórii uvedieme dva ročníky v jednom roku. Nevieme sa dočkať, keď ich privítame v Springfielde, rodisku basketbalu, a oceníme ich za prínos hre,” uviedol na webe NBA prezident Siene slávy John L. Doleva.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Tagy:

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera