Pondelok, 22. júl 2024

Dudov gól Kolínu k zisku bodu nepomohol

TASR TASR 11.04.2021

V súboji 28. kola Bundesligy medzi 1. FC Kolín a Mainzom sa strelecky presadil slovenský reprezentant Ondrej Duda, ktorý v 43. minúte premenil pokutový kop a vyrovnal priebežný stav stretnutia na 1:1.

V zápase dvoch tímov bojujúcich o udržanie v súťaži napokon Dudov Kolín prehral 2:3, keď víťazný gól Mainzu strelil v druhej minúte nadstaveného času Leandro Barreiro. Duda hral do 69. minúty. Kolínu patrí v tabuľke predposledné 17. miesto, zatiaľ čo Mainz sa posunul na 14. priečku. (TASR, red.)

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera