Sobota, 25. máj 2024

Duel P. Bystrica – Crows sa opakovať nebude, Hruščák ale môže hrať

TASR TASR 13.04.2021

Hádzanár Crows Košice Patrik Hruščák nebude mať pozastavenú činnosť a v stredajšom druhom semifinále play off extraligy proti Považskej Bystrici môže nastúpiť. Rozhodla o tom v utorok Disciplinárna komisia Slovenského zväzu hádzanej (SZH). Skúsený pivot dostal v predošlom stretnutí modrú kartu, no DK SZH posúdila, že nie je dôvod na dodatočný trest.

Predstavitelia košického klubu vyjadrili rozhorčenie nad modrou kartou pre Hruščáka a žiadali opakovanie zápasu, ale k tomu napokon nedôjde.
DK SZH uviedla, že nedisponuje kompetenciou rozhodnúť o opatrení, ktorým by bolo nariadené opakovanie stretnutia. Košický klub na svojich sociálnych sieťach avizoval, že aj napriek zrušeniu modrej karty pre Hruščáka bude naďalej žiadať potrestanie rozhodcov. (TASR, red.)

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera