Piatok, 24. máj 2024

Dvojkajak Baláž, Botek postúpil priamo do A-finále K2 na 1000 m

TASR TASR 03.06.2021

Slovenský dvojkajak v zložení Samuel Baláž, Adam Botek sa na ME v Poznani prebojoval priamo do A-finále K2 na 1000 m. V úvodnej rozjazde skončil druhý so stratou necelej pol sekundy na nemecký tandem Max Hoff, Jacob Schopf.
      
Baláž s Botekom majú na jazere Malta medailové ambície, v máji v 1. kole Svetového pohára v Szegede získali na kilometri bronz. Deblkanoe v zložení Eduard Strýček, Dávid Fekete obsadilo v rozjazde piate miesto a postúpilo do semifinále.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Tagy:

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera