Piatok, 24. máj 2024

Eriksena by mal v Interi Miláno nahradiť Calhanoglu

TASR TASR 21.06.2021

Dánskeho futbalistu Christiana Eriksena, ktorý skolaboval počas duelu s Fínskom na prebiehajúcich majstrovstvách Európy, by mohol v Interi Miláno nahradiť Turek Hakan Calhanoglu z konkurenčného AC. Dvadsaťdeväťročný turecký stredopoliar má v červeno-čiernom milánskom klube platnú zmluvu do konca tohto júna. O dva roky starší Dán, ktorý prišiel do Interu len v januári tohto roka, má kontrakt do leta 2024.
      
Eriksen skolaboval v 43. minúte sobotňajšieho zápasu na EURO 2020 s Fínskom (0:1) a priamo na ihrisku ho museli oživovať. Lekári neskôr potvrdili, že mal zástavu srdca. Počas operácie mu implantovali kardioverter-defibrilátor, s ktorým športovci v Taliansku nemôžu vykonávať profesionálny šport.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera