Utorok, 21. máj 2024

EURO 2020: Angličanom pred osemfinále naďalej chýbajú Mount a Chilwell

TASR TASR 25.06.2021

Tréner anglickej futbalovej reprezentácie Gareth Southgate má momentálne v príprave na utorňajší osemfinálový duel ME 2020 proti Nemecku k dispozícii 24 hráčov.
      
V tréningovom procese stále chýbajú Mason Mount a Ben Chilwell z Chelsea. Naďalej sú v karanténe po kontakte s pozitívne testovaným škótskym klubovým spoluhráčom Billym Gilmourom.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Tagy:

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera