Utorok, 23. apríl 2024

EURO 2020: Čeferin pozval Eriksena na finále vo Wembley

TASR TASR 06.07.2021

Prezident Európskej futbalovej únie (UEFA) Aleksander Čeferin pozval dánskeho reprezentanta Christiana Eriksena na nedeľňajšie finále majstrovstiev Európy vo Wembley.
      
Dvadsaťdeväťročný stredopoliar sa zotavuje po kolapse v úvodnom zápase svojej krajine na šampionáte s Fínskom, počas ktorého ho museli priamo na ihrisku v Kodani niekoľko minút oživovať. Dánsko sa napriek nepriazni osudu dokázalo prebojovať až do semifinále, v ktorom nastúpi v stredu proti Anglicku. Čeferin pozval na finále aj Eriksenovu manželku. “Nevieme, či prídu alebo uprednostnia oddych,” uviedol hovorca UEFA.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Tagy:

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera