Utorok, 21. máj 2024

EURO 2020: Čeferin si nemyslí, že sa bude konať ďalší celoeurópsky šampionát

TASR TASR 09.07.2021

Prezident Európskej futbalovej únie (UEFA) Aleksander Čeferin je proti konaniu ďalšieho šampionátu vo viacerých mestách po celom kontinente. Povedal to v rozhovore pre BBC.
      
Tohtoročné ME 2020 sa hrali v 11 mestách. “Nemyslím si, že podobný šampionát sa zopakuje. Pre fanúšikov nebolo fér, že museli ísť do Ríma a o pár dní neskôr do Baku. Myšlienka bola zaujímavá, no bolo náročné ju zrealizovať,” povedal Slovinec v Londýne dva dni pred finálovým zápasom Taliansko – Anglicko vo Wembley.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Tagy:

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera