Piatok, 24. máj 2024

EURO 2020: Česi nebudú mať v Baku fanúšikov, dôvodom je nezáujem

TASR TASR 01.07.2021

Českí futbaloví fanúšikovia nepocestujú do Baku na štvrťfinále ME, v ktorom zverenci Jaroslava Šilhavého nastúpia proti Dánsku. Dôvodom je slabý záujem fanúšikov, ktorý spôsobili prísne opatrenia pre vstup do Azerbajdžanu. Predbežný charterový let už zrušili.
      
Českí občania, ktorí ešte neabsolvovali očkovanie, musia pred vstupom do Azerbajdžanu a po návrate domov predložiť negatívny PCR test. Po návrate do Českej republiky by museli ísť do povinnej karantény.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Tagy:

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera