Štvrtok, 22. február 2024

EURO 2020: Chiellini je fit, mal by sa vrátiť do zostavy Talianska

TASR TASR 30.06.2021

Tréner talianskej futbalovej reprezentácie Roberto Mancini môže vo štvrťfinále ME proti Belgicku (v piatok o 21.00 h v Mníchove) počítať aj s kapitánom Giorgiom Chiellinim. Skúsený obranca Juventusu Turín si doliečil zranenie stehenného svalu a podľa talianskych médií je pripravený nastúpiť.
      
Tridsaťšesťročný stopér sa zranil v druhom zápase A-skupiny EURO 2020 proti Švajčiarsku (3:0) a následne vynechal duel s Walesom (1:0) i osemfinálový s Rakúskom (2:1 pp). V obrane ho nahradil Francesco Acerbi z Lazia Rím. Chiellini však už niekoľko dní naplno s mužstvom trénoval a mal by sa na štvrťfinále vrátiť do zostavy “squadry azzurra”.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Tagy:

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera