Piatok, 24. máj 2024

EURO 2020: Dánske úrady vyzvali fanúšikov, aby išli na testy na koronavírus

TASR TASR 24.06.2021

Dánske zdravotnícke úrady vyzvali všetkých fanúšikov, ktorí boli v Kodani na dueli EURO 2020 medzi domácim tímom a Belgickom, aby sa nechali otestovať. Najmenej traja ľudia mali totiž pozitívny test na delta variant koronavírusu.
      
Podľa dánskeho ministerstva zdravotníctva bolo 17. júna na štadióne Parken 4000 fanúšikov, ktorí sedeli v blízkosti nakazených osôb. Dánsko od 2. apríla zaznamenalo 247 pozitívnych prípadov na indickú verziu koronavírusu. Všetci fanúšikovia, ktorí chcú v pondelok navštíviť osemfinálový zápas medzi Chorvátskom a Španielskom, sa musia pri vstupe na štadión preukázať negatívnym testom na COVID-19. 

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Tagy:

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera