Piatok, 24. máj 2024

EURO 2020: Digne má svalové zranenie, možno vynechá zvyšok šampionátu

TASR TASR 24.06.2021

Tréner francúzskej futbalovej reprezentácie Didier Deschamps má pred osemfinále EURO 2020 proti Švajčiarsku starosti so zložením obrany. Lucas Digne utrpel v stredajšom dueli F-skupiny proti Portugalsku (2:2) svalové zranenie a hrozí, že vynechá zvyšok šampionátu. Zdravotné problémy má aj Lucas Hernandez.
      
Digne nastúpil v zápase s Portugalskom do druhého polčasu namiesto Hernandeza, no už po šiestich minútach ho musel Deschamps vystriedať.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Tagy:

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera