Pondelok, 15. apríl 2024

EURO 2020: Eriksen sa poďakoval fanúšikom a odkázal, že je v poriadku

TASR TASR 15.06.2021

Dánsky futbalista Christian Eriksen sa v utorok poďakoval všetkým fanúšikom za podporu a odkázal, že sa za “daných okolností cíti v poriadku”. Dvadsaťdeväťročný stredopoliar skolaboval v sobotňajšom zápase Dánska na ME s Fínskom (0:1) a priamo na ihrisku ho museli oživovať. Eriksen mal podľa lekárov zástavu srdca, príčina však zatiaľ nie je známa.

V utorok zdieľal na instagrame fotku, na ktorej sa usmieva a ukazuje palec hore zo svojej postele v nemocnici v Kodani. “Veľká vďaka za vaše krásne a úžasné pozdravy z celého sveta. Pre mňa a moju rodinu to znamená veľmi veľa. Cítim sa dopre – vzhľadom na okolnosti. Stále ma čakajú nejaké vyšetrenia, ale som v poriadku,” uviedol.
      
Líder dánskej reprezentácie a spoluhráč Slováka Milana Škriniara z Interu Milánu bude teraz držať palce svojím reprezentačným kolegom, ktorých čakajú v základnej B-skupine zápasy s Belgickom a Ruskom: “Hrajte za celé Dánsko.”

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Tagy:

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera