Utorok, 21. máj 2024

EURO 2020: Eriksenov stav sa zlepšuje

TASR TASR 14.06.2021

Dánsky futbalista Christian Eriksen bude musieť po kolapse v sobotnom dueli ME s Fínskom (0:1) zostať v nemocnici ešte ďalšie dva dni. Jeho zdravotný stav sa však postupne zlepšuje, potvrdil v pondelok jeho agent.
      
Vtipkuje, má dobrú náladu. Má sa dobre. Je s rodinou a všetkých pozdravuje,” uviedol hráčov agent Martin Schoots pre denník La Gazzetta dello Sport. Dvadsaťdeväťročný stredopoliar mal podľa lekárov zástavu srdca, príčina nie je zatiaľ známa. 

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Tagy:

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera